Podrobný popis
V reakcii na vysoké požiadavky na objektívy v ére ultra vysokého rozlíšenia vyvinula Sigma nový rad kino objektívov CINE. Sigma CINEMA LENSES si zachováva 100% rovnakú vynikajúcu optiku a obsahujú úplne nový optimalizovaný mechanický systém pokrývajúci všetky základné funkcie potrebné v modernej kinematografii.
Konštrukcia objektívu má rovnaké tesnenia ako objektív 150-600 Sport. Každý pohyblivý krúžok je utesnený, aby sa nedostal dovnútra. kryt proti vode a prachu - objektív je pripravený na prácu v náročných podmienkach.
Aplikované krúžky pre zmenu clony, zoomu a zaostrenia obsahujú škrtiace klapky vyrobené zo špeciálnej živice, ktoré umožňujú tichý chod. Táto funkcia eliminuje všetky kovové zvuky, čo umožňuje používateľovi fotografovať alebo filmovať na miestach, kde je potrebné ticho.
Optický dizajn
So širokouhlými objektívmi fotografi očakávajú vysokokvalitné snímky bez skreslenia od stredu záberu až po okraje. Pri použití na fotografovanie architektúry nemôžu spôsobiť ohyby čiar.
Sigma využila dlhoročné skúsenosti s návrhom a výrobou širokouhlých objektívov spolu s novými štandardmi kontroly kvality pomocou vlastného meracieho systému A1.
Pokročilý systém 15 šošoviek usporiadaných do 11 skupín zaručuje plnú ostrosť obrazu už od clony T1,5.
Až 3 šošovky boli vyrobené zo špeciálnych okuliarov FLD a 4 šošovky SLD. Každá šošovka je pokrytá antireflexnými vrstvami, ktoré eliminujú odlesky a záblesky, vďaka čomu si šošovka zachová ten správny kontrast aj pri fotení proti slnku
FLD - sklo s ultranízkym rozptylom, ktoré ponúka najvyššiu úroveň výkonu a jeho vlastnosti sú podobné vlastnostiam fluoritu.
SLD - sklo s nízkou disperziou určené na minimalizáciu chromatickej aberácie
Vďaka vnútornému zaostrovaniu zostáva predný člen nehybný, takže môžete použiť polarizačné filtre, polovičné alebo sivé ND filtre potrebné na filmovanie.
Parametre
Kategória: | Filmové objektívy s pevným ohniskom |
---|---|
EAN: | 085126934361 |
Zorný uhol: | Základné |
Bajonet: i | Sony E |
Vhodný pre formát snímača: | Full Frame |
Svetelnosť: | t/2.0 |
Art Lens: | Nie |
Optický stabilizátor: i | Nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.